O nás

Již několik let se zabýváme importem z oblasti jihovýchodní Asie - převážně z Číny. Naše služby jsou zaměřeny mezinárodně, nicméně většinou zajišťujeme import do EU - převážně do České Republiky a na Slovensko.

V roce 2012 jsme nabídli naše zkušenosti v podobě internetové zprostředkovatelské služby InChina.cz. Nabízíme tak širší veřejnosti nákup z velmi levných internetových obchodů působících právě v Číně.

Většina dnešních výrobků, včetně výrobků známých značek, je vyráběna v jihových. Asii. Zboží, které můžeme nabídnout, většinou obsahují stejné technologie, avšak bez marže za marketing, který je pro značkové zboží nezbytný. Z toho důvodu a z důvodu nižších nákladů na výrobu můžeme zákazníkům poskytnou mnohem levnější dodavatele.

Před každým dovozem pečlivě kontrolujeme, zda zboží obsahuje patřičné certifikace a jiné nezbytné podmínky pro dovoz a prodej (či provoz) v EU.

Naše služby můžeme nabídnout komplexně od dohledání vhodných partnerů, kontroly, přepravu, proclení apod. Služby také nabízíme jednotlivě dle aktuálních potřeb našich klientů. 


S čím můžeme pomoci?

  • Bezplatně připravíme odhad a kalkulaci očekávaných nákladů na dovoz
  • Pomůžeme najít nejvhodnějšího dodavatele dle Vašich požadavků
  • Zajistíme dodržení dohodnutých podmínek
  • Zajistíme přepravu, proclení a další podmínky pro uvedení na trh
  • A mnoho dalšího...