Propagační a dárkové předměty

Nabízíme zakázkovou výrobu a velkoobchodní prodej velkého množství různých výrobků pro Vaše propagační účely. Pro inspiraci je připraveno mnoho vzorových výrobků. Kromě zcela zakázkové výroby je možná kombinace připravených vzorů např. s vlastním potiskem či celým designem.

Doporučený minimální odběr je 300 ks, ovšem to se může lišit v závislosti na množství a různorodosti výrobků. U případné zakázkové výroby je třeba počítat s fixními výdaji na formy apod. Např. elektronika je poměrně složitý sektor pro splnění certifikací na případnou platbu dalších dovozních poplatků. Dá se předpokládat, že čím složitější výrobek, tím výhodnější bude dovoz při vyšších odběrech než 300 ks. Jen tak se vhodně rozloží fixní náklady.

Všechny výrobky splňují potřebné certifikace pro prodej v EU aj.

Naši dodavatelé také vyrábí zboží s motivy Hello Kitty a Disney. Vše je samozřejmě ve splnění s podmínkami mezinárodních ochranných známek. 

V případě zájmu o jakékoliv předměty z této kategorie nás neváhejte kontaktovat. Dodáme přesnou nabídku, připravíme vzorky a popř. připravíme katalogy. Zajistíme pro Vás nejlepší podmínky přímo z výroby dle vašich požadavků.

Samozřejmostí je zajištění jakýchkoliv dalších výrobků i mimo tyto zmíněné.

Příklady předmětů z dané kategorie

Klíčenky

Kravaty

Power banky

USB flashky

Tašky

Příslušenství k mobilním telefonům

Příslušenství do auta

Příslušenství k počítačům

Trička

Přívěsky

...