Dětská hřiště

Nabízíme převážně zakázkovou výrobu dětských vnitřních hřišť, ale i jiné zakázkové či katalogizované atrakce pro děti (viz. kategorie níže).

Pro inspiraci je připraveno mnoho návrhů s různými parametry. Můžeme také zajistit 3D návrh přímo dle Vašich požadavků a rozměrů.

K dispozici je výroba malých hřišť či jednotlivých atrakcí např. do dětských pokojíku, středně velkých i vícepatrových hřišť např. do celého pokoje a neomezeně velkých hřišť až celých dětských zábavných parků. Hřiště i jednotlivé atrakce mohou být uzpůsobeny dětem různého věku.

Atrakce jsou vyrobeny nejen pro zábavu ale i pro zdravý rozvoj a pohyb dětí. Zejména pro děti mladšího věku jsou hřiště připraveny speciálně pro rozvoj jejich motoriky. Samozřejmostí je důsledná pečlivost, aby nedošlo ke zranění dětí jakéhokoliv věku. Rádi poskytneme a popř. navrhneme hřiště a jeho jednotlivé atrakce na míru věku dle zadání.

Hřiště a všechny atrakce jsou dodávány se všemi potřebnými certifikáty pro prodej a provoz v EU.

Ke každému hřišti je dodán přehledný manuál ke složení. U větších hřišť a komplexů doporučujeme a zároveň nabízíme vyškolené služby pro jejich sestavení.

Výroba je vhodná pro distributory, prodejce, ale také přímo pro koncové provozovatele a spotřebitele. 

V případě zájmu o jakékoliv předměty z této kategorie nás neváhejte kontaktovat. Dodáme přesnou nabídku, připravíme návrh hřiště a popř. připravíme katalogy. Zajistíme pro Vás nejlepší podmínky přímo z výroby dle vašich požadavků.

Předměty z dané kategorie

Vnitřní dětská hřiště

Venkovní dětská hřiště

Prolézačky

Dětské atrakce

Dětské zábavní parky

Sportovní atrakce

Nafukovací atrakce

Skákací atrakce

Trampolíny

Skluzavky

Elektrické vláčky

Šlapadla

Kolotoče

Umělé povrchy

...